Turkcell Sarı Kutu İle Hediyelerinizi Almayı Unutmayın

Turkcell Sarı Kutu İle Hediyelerinizi Almayı Unutmayın

Turkcell operatörü Türkiye’de pek çok kişiye hizmet veren bir operatördür. Türkiye’nin ilk GSM operatörü olan Turkcell ve yaklaşık olarak 35 milyon kişiye hizmet veriyor. Turkcell Mehmet Emin Karamehmet tarafından 28 Şubat 1994 tarihinde kurulmuştur. Turkcell şirketi kurulduğu günden itibaren kendini her gün biraz daha fazla geliştirerek çeşitli yurt dışı firmaları ile anlaşarak gelirini çok yüksek düzeylere getirmeyi başarmıştır.

Türkiye’nin İlk Yerli Telefonu

Turkcell GSM 900 teknolojisini kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca, Turkcell Türkiye’nin ilk yerli telefonu olan Turkcell T40’ı üreterek, alanında önemli bir başarı sağlamıştır. Bu Turkcell T40, akıllı telefonlar segmentinde çok fazla satış yapmış ve ortaya büyük bir satış rekoru çıkmıştır. Turkcell bu hizmetlerinin yanı sıra pek çok yeniliğe daha imzasını atarak kendisini her geçen gün daha da geliştirerek karşımıza hep yeniliklerle çıkmıştır.

 

Sarı Kuru Programı Nedir
Sarı Kuru Programı Nedir

 

Sarı Kuru Programı Nedir?

Sarı kutu Turkcell’in müşterilerine sunduğu bir hizmettir. Türkcell’de abonelik süresi 1 yıldan fazla olan Faturalı ya da Hazır Kart’lı olan tüm bireysel müşterilerine sunduğu bir programdır. Sarı kutu’ya katılan kişiler Turkcell’de olmaya devam ettikleri her gün için 10 Sarı Puan toplar ve bu Sarı puan’lar ile Sarı kutu kataloğundan diledikleri hediyeyi çok kolay bir şekilde seçebilirler. Sarı kutuya katıldıktan sonra Türkcell’de kaldıkları her gün için Sarı puan kazanmak istiyorlarsa her ay minimum olarak 20 TL yükleme yapmalıdırlar ya da POS’tan paket almalıdırlar.

 

Sarı Kutu Programına Katılmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Sarı kutu programına Turkcell’in minimum 1 yıl müşterisi olan kişilerin katılabileceğini söyledik peki bu sarı kutu programına nasıl katılacağız? Sarı kutu programına katılmak için SARI KUTU yazıp 2222’ye göndererek ya da Turkcell’i ücretsiz bir şekilde arayarak programa katılabilirsiniz. Sarı kutu programına katılım ücretsizdir yalnıza abone olduğunuzda bir ücretlendirme il karşı karşıya gelirsiniz. Sarı kutuya katıldığınızda hediye kodlarını 2222’ye mesaj atarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sarı Kutu Programında Sarı Puanlar Nasıl Hesaplanır?
Sarı Kutu Programında Sarı Puanlar Nasıl Hesaplanır?

 

Sarı Kutu Programında Sarı Puanlar Nasıl Hesaplanır?

Sarı kutuya katıldığınız andan itibaren Turkcell’de kesintisiz olarak geçirdiğiniz her gün için 1 sarı puan hattınıza otomatik olarak yüklenir. Sarı kutuya katıldığınız andan itibaren ise her gün için 10 sarı puan kazanırsınız. Sarı puanlarınızı takip edebilmek ve kolay bir şekilde görebilmek için Turkcell’in internet sitesini kullanabilirsiniz. Sarı kutu programına katılımınız yapmadan sarı puanlarınızı kullanabilmeniz mümkün değildir bunu unutmayın.

 

Sarı Kutu Hediyeleri

Sarı kutuda sizin için bulunan hediyeleri görmek için Turkcell’in internet sitesine 1ürün ve hediyeler1 başlığı altında çok rahat bir şekilde görebilirsiniz ayrıca Turkcell müşteri hizmetleri arayarak da hediyelerin ne olduğunu dinleyebilirsiniz. Sarı kutuda bulunan hediyeleriniz almak için ise yine Turkcell’in internet sitesine girerek almış olduğunuz Turkcell şifrenizle hediye seçiminizi çok rahat ve kolay bir şekilde yaparak hediyelerinizi almış olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Huawei Ascend P7 Akıllı Telefon İncelemesi başlıklı makalemizde akıllı telefon, akıllı telefon pil ömürleri ve Güç tasarrufu modu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir